خدمات بیهوشی تصویربرداری


انجام MRI و CT اسکن پروسه ای حساس و زمانبر است که طی آن بیمار باید بدون حرکت و در وضعیت ثابتی قرار بگیرد. انجام MRI اطفال و بزرگسالانی که برای آزمون به هر دلیلی از قبیل ترس و استرس از فضای بسته، درد شدید، حرکات غیر ارادی و بی اختیاری حرکتی و لرزش اندام نتوانند در وضعیت ثابت و مناسب برای آزمون قرار گیرند با بیهوشی ممکن است.
در این حالت پزشک متخصص بیهوشی در بخش MRI و CT اسکن حاضر می شود و بسته به زمان مورد نیاز برای انجام آزمون، داروی بیهوشی مناسبی را انتخاب و تحت شرایط کنترل شده و با کنترل علائم حیاتی بیمار به وی تزریق می نماید. انجام MRI با بیهوشی با توجه به محدودیت های زمان بیهوشی، نیاز به مهارت بالای کارشناس MRI و تیم بیهوشی تصویربرداری دارد.
مرکز تصویربرداری پزشکی توسکا با بهره مندی از امکانات کامل و بروز برای انجام MRI و CT با بیهوشی و همکاری پزشکان متخصص بیهوشی مقیم در مرکز، همه روزه آماده ارائه خدمات به بیماران می باشد.
MRI و CT با بیهوشی در این مرکز با برخورداری از امکانات مناسب و بروز شامل پالس اکسی متر بیسیم (برای سنجش لحظه به لحظه عملکرد تنفسی بیمار، مانیتورینگ ضربان و نبض بیمار (سنجش عملکرد قلبی عروقی) و حضور کامل پزشک متخصص بیهوشی صورت می پذیرد.


آیا شما نیازمند به بیهوشی در حین MRI و CT می باشید؟
برای هماهنگی وقت بیهوشی MRI و CT می توانید همه روزه با شماره تماس 7-22576966 داخلی 111 تماس بگیرید.

ساعات کار مرکز

شنبه الی چهارشنبه                    24:00 - 7:00
پنجشنبه                                     19:00 - 7:00

آدرس و تلفن

   تهران - چهارراه پاسداران - خیابان شهيدكلاهدوز(دولت ) - بعد از اختياريه - پلاك 81

  خط ویژه :  74605

   info@tooskaimaging.com